Egy teljesen újonnan induló, zöld mezős projektre keresünk innovatív gondolkodású szakmailag jól képzett kollégákat.

A “.hu” domain zóna teljeskörű megújításában vállalhatsz részt, mely a magyar internet alapjait adja. Itt szakmailag a legjobbaktól tanulhatsz és számos belső képzésen mélyítheted el ismereteidet az internetes technológiák terén.

Feladatok

  • Egy jól átgondolt és strukturált FE projekt összerakása, fejlesztése és napi karbantartása
  • Design csapat felől érkező elemek integrálása
  • UX központú megközelítés és külsős UX szakértőkkel való együttműködés
  • Performancia hatékony megoldások implementálása
  • CI/CD folyamatok támogatása

Amit várunk tőled

  • Legalább 5 év fejlesztési tapasztalat
  • Mély JS ismeretek
  • React vagy Angular kézügyesség szintű ismerete
  • HTML/CSS/SCSS-ben alkalmazott napi szintű gyakorlat
  • Redux ismeretek
  • Eredményorientált hozzáállás

Dolgok, melyek plusz pontot érnek

  • GRPC/ProtoBuf ismeretek
  • Jetbrains IDE ismeretek
  • Git-ben szerzett kézügyesség
  • Tesztelési stratégiák ismerete
  • SonarCube-ba integrált fejlesztési tapasztalatok
  • “OWASP top 10” fenyegetések és elhárításaik – IT biztonsági ismeretek

Amit ajánlunk

  • Tapasztalati szinthez igazodó bérezés
  • Nagyrészt home office munkavégzés (heti 1-2 nap irodai)
  • Külső képzések igénybevételéhez éves keret
  • Frissen felújított, elegáns irodával vár egy stabil pénzügyi háttérrel rendelkező informatikai cég a belvárosban

A jelentkezéshez küldd el önéletrajzod és/vagy LinkedIn profilod elérhetőségét emailben a karrier@nic.hu címre.
Ha a pozícióval és a leendő feladatokkal kapcsolatos kérdésed lenne, keress minket a +36 (1) 238 0115-os számon.