Írd be a neved a magyar internet fejlődésének történetébe. A .hu ccTLD-t üzemeltető cégünk keres

Szoftverfejlesztési vezető

kollégát, új rendszerek tervezésére és fejlesztésének vezetésére.

Az ISZT Nonprofit Kft. felelős a .hu TLD-hez tartozó domain nevek regisztrációjáért, adminisztrációjáért és a kapcsolódó műszaki infrastruktúra működtetésért. A Kft. ügyfelei a domain regisztrációt végző Regisztrátor cégek és áttételesen a .hu domaineket igénylő természetes és jogi személyek.

Cégünk feladatai közé tartozik a kiemelkedően magas rendelkezésre állás biztosítása mellett új megoldások tervezése és implementálása a regisztrátori és végfelhasználói igények kiszolgálására.

Cégünk pénzügyileg és munkaterhelésben is stabil, kiszámítható és tervezhető.

Fő feladatok

  • Összegyűjteni, rendszerezni és kezelni a fejlesztési igényeket JIRA (vagy hasonló) feladatkezelőben
  • Magas szinten követni és ellenőrizni a fejlesztők által írt kódokat
  • Git branch stratégia kialakítása és betartatása
  • Kapcsolattartás a fejlesztő és tervező alvállalkozókkal
  • Fejlesztési és tervezési tenderek kiírása és futtatása
  • Tesztelési környezet és szabályok tervezése és kialakítása
  • Kapcsolattartás az üzemeltetési vezetővel
  • Szakmai csapat vezetése a fejlesztés megvalósítása során
  • Aktív részvétel a cég szakmai életében és a nemzetközi szakmai közösségek életében
  • Fejlesztő kollégák mentorálása

Elvárások

  • Legalább 8 év szoftverfejlesztői tapasztalat
  • 1 év architektként/vezető fejlesztőként szerzett szakmai tapasztalat
  • Legalább 100M Ft nettó bekerülési értékű projekten szerzett architekt, vezető fejlesztő vagy product owneri tapasztalat
  • Szervezési-vezetési tapasztalat
  • Angol nyelv magabiztos ismerete

Előnyök

  • Szoftverbiztonsági ismeretek
  • Szoftvertesztelési ismeretek, tesztelhetőségre törekvés
  • Tapasztalat Docker, Kubernetes vagy Openshift rendszerekkel
  • Tapasztalat Microservice architektúra tervezésében és felépítésében
  • Tapasztalat konfiguráció management rendszerekben (pl. ansible, puppet, salt, chef)
  • Agilis fejlesztési módszertanok ismerete

Juttatások

  • Szakmai tapasztalathoz illeszkedő fizetés
  • Szakmai továbbképzésekre éves keret
  • Flexibilis munkarend (projekttől függően)
  • Elegáns, nyugodt munkakörnyezet
  • Covid időszak után is rugalmas home office lehetőség
  • Céges laptop és telefon

Egyéb információk

  • Munkavégzés helye: Home office és Budapest, Tisztviselőtelep
  • Munkaidő: heti 40 óra, rugalmas munkarendben.
  • Foglalkoztatás jellege: alkalmazotti jogviszony

A jelentkezéshez küldd el önéletrajzod és/vagy LinkedIn profilod elérhetőségét emailben a karrier@nic.hu címre.
Ha a pozícióval és a leendő feladatokkal kapcsolatos kérdésed lenne, keress minket a +36 (1) 238 0115-os számon.